Pomoc na każdym etapie realizacji produkcji kontraktowej: zadzwoń!

O NAS

MISJA

Analizujemy potrzeby rynku farmaceutycznego – zarówno sieci aptek, jak i podmiotów z rynku poza aptecznego – współpracujemy z ośrodkami badawczymi, przygotowując suplementy diety odpowiadające oczekiwaniom Klienta. Nawiążemy współpracę z firmami, chcącymi skorzystać z naszej wiedzy, doświadczenia oraz zaplecza produkcyjno-magazynowego. Dopełnieniem naszej oferty produkcyjnej jest możliwość zlecenia nam usług konfekcjonowania gotowych wyrobów, takich jak suplementy diety czy wyroby medyczne. Wykonujemy między innymi blistrowanie, etykietowanie, pakowanie gotowych wyrobów do kartonów.

ZOBACZ NASZE PRODUKTY

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY PODMIOTY
ZAINTERESOWANE PRODUKCJĄ KONTRAKTOWĄ
SUPLEMENTÓW DIETY I WYROBÓW MEDYCZNYCH

SKONTAKTUJ SIĘ W SPRAWIE PRODUKCJI KONTRAKTOWEJ

STAWIAMY NA JAKOŚĆ

W trakcie realizacji zlecenia – przy wytwarzaniu suplementów diety – kładziemy szczególny nacisk na jakość oferowanych produktów i świadczonych usług. Podnosimy również stale standardy firmy w tym zakresie, ponieważ zależy nam na rozwoju firmy i utrzymaniu jej konkurencyjności. Produkujmy w najwyższych standardach jakościowych jakim są normy IFS Food i HACCP.
Counter image
10 +
lat doświadczenia
Counter image
125987
Klientów nam zaufało
Counter image
100 %
zadowolonych klientów

O NAS

CO NAS WYRÓŻNIA

Actus Pharma zawsze stawia Klienta na pierwszym miejscu. Jesteśmy po to, aby dostarczyć Państwu produkt zgodnie z oczekiwaniami. Jako firma zajmująca się produkcją kontraktową możemy zaproponować gotowe rozwiązania lub uczestniczyć w procesie wytwórczym przedmiotów własnej marki.
doświadczenie2

DOŚWIADCZENIE

deal2

ZAUFANIE

wiarygodn

WIARYGODNOŚĆ

kierunekklient

KIERUNEK KLIENT

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O FUNDACJACH, KTÓRE WSPIERAMY

SŁUŻYMY WIEDZĄ I ZDOBYTYM DOŚWIADCZENIEM

Zrealizowane przez nas projekty pozwoliły zebrać odpowiednie doświadczenie, które obecnie wykorzystujemy przy prowadzeniu coraz większych i złożonych zadań, co pozwala nam szybko reagować na zmieniającą się sytuacją rynkową. Klienci szczególnie cenią sobie nasze doświadczenie i profesjonalizm poprzez wszechstronne i nietuzinkowe podejście do biznesu. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy oczekiwania oraz potrzeby klienta.