Pomoc na każdym etapie realizacji produkcji kontraktowej: zadzwoń!

Skład:

Kauczuk Naturalny, Kalafonian glicerolu, Tlenek Cynku, Lanolina, Naturalny ekstrakt z Imbiru, Olejek Wintergreen, terpeny żywiczne, Oliwa z Oliwek, BHT.

Ostrzeżenia:

Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat oraz kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Plaster rozgrzewający Super plast

Perforowany plaster z wyciągiem z imbiru, wywołuje uczucie ciepła. Działa jak opatrunek, jednocześnie jest wsparciem dla struktur mięśniowych. Łagodzi dolegliwości i przynosi ulgę w zależności od miejsca zastosowania: ramiona, krzyż, szyja

Przeznaczenie:

Stosowany miejscowo przynosi ulgę przy zwiększonej aktywności fizycznej, daje uczucie odprężenia i rozluźnienia mięśni. Działa do 12 godzin

Przeciwwskazania

Nie stosować na wrażliwe, podrażnione lub uszkodzone obszary skóry. Osoby z nadwrażliwością (alergią) na którykolwiek ze składników preparatu, nie powinny stosować plastra. W przypadku wystąpienia podrażnień, przemyć skórę dużą ilością czystej wody i zaprzestać użytkowania. Zaczerwienienie skóry po aplikacji jest normalną reakcją i najczęściej ustępuje w ciągu 48 godzin.

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Skład:

Żywica węglowodorowa, kopolimer styrenu i izoprenu, ciekła parafina, tlenek cynku, oleożywica z papryki czerwonej, fosforyn tris(2,4 – di-tert-butylofenylu)

Ostrzeżenia:

Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat oraz kobiet w ciąży i karmiących piersią.